Quantcast

Shitet 2+1 Misto Mame, Shitje

€ 66.000,00
 • 1100 m
Reference Number
RF125099
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Misto Mame
Contact
0682371403
Title
Shitet 2+1 Misto Mame
Prona ne
Shitje
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
4
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament 2+1 Misto Mame
Apartamenti ka nje organizim shum te mire dhe me orientim perfekt
apartamenti ka sip 101m
punime shume cilesore
i pa banuar me pare
kati 4 i nje ndertese te re
me dy ballkone
me ashensor
me hipoteke
pallat i mireorganizuar /parking
cmimi i diskutushem
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 487 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind