Quantcast

Shitet 2+1 , Shitje

€ 72.500,00
 • 180 m
Location
State
Albania
Address
Rruga Jordan Misja
Contact
0672030826
Title
Shitet 2+1
Prona ne
Shitje
Lot Size
80 m
Lot Size
80 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
2
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
1992
Additional information
Description
Shitet apartament 2+1 prane st.Trenit ne rrugen Jordan Misja, ne katin e 2 te nja pallati ndertim pas viteve 90. Organizimi i brendshem eshte bere ne menyre perfekte, ku eshte shfrytezuar cdo hapesire. Apartamenti eshte i mobiluar plot shije, me parket dru lisi, dyer druri, dhe me elektroshtepiake teper cilesore. Zona po merr me teper vlere dhe duke bashkangjitur gjithashtu cmimin, ky apartament eshte perfekt per ju. Disponon certifikate pronesie. Ju ftojme te na kontaktoni
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1067 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Jordan Misja) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind