Quantcast

Shitet | Ap 1+1, 73 m2 , 60000 euro ne Astir, Shitje

€ 60.000,00
 • 173 m
Reference Number
RF867826
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Astir
Contact
0699197957
Title
Shitet | Ap 1+1, 73 m2 , 60000 euro ne Astir
Prona ne
Shitje
Lot Size
73 m
Lot Size
73 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
5
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2014
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 1+1, 73 m2 , 60000 euro, i arreduar ne Astir me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te viteve te fundit . Eshte ne katin e peste te nje pallati 9- katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 soxhiorno te madhe, 1 dhome gjumi, 1 tualet si dhe ballkon. I paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor, i arreduar, shitet per arsye emigrimi. Per me teper detaje kontaktoni Ardjanin: +355 69 91 97 957
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 189 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind