Quantcast

SHITET AP 2+1 NE ZONEN E ''UNAZES SE RE'', Shitje

€ 65.000,00
 • 121 m
Reference Number
RF146594
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PRANE KOMPLEKSI MOLLA
Contact
0682017333
Title
SHITET AP 2+1 NE ZONEN E ''UNAZES SE RE''
Prona ne
Shitje
Lot Size
121 m
Lot Size
121 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re,perballe KOMPLEKSIT MOLLA buze Bulevardit te ri qe po ndertohet.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 4.
Zona ne te cilin apartamenti ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Siperfaqja eshte 121m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 65.000 euro.

Per me shume informacion rreth cmimit ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 238 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE KOMPLEKSI MOLLA) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind