Quantcast

SHITET AP 2+1 PRANE F. BERTHAMORE ''FRESK'', Shitje

€ 52.000,00
 • 92 m
Reference Number
RF638345
Location
State
Albania
Address
PRANE FIZIKES BERTHAMORE,FRESK
Contact
0682017333
Title
SHITET AP 2+1 PRANE F. BERTHAMORE ''FRESK''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 566,00
Lot Size
92 m
Lot Size
92 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te qeta ne TIRANE,prane INSTITUTIT TE FIZIKES BERTHAMORE,FRESK.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire JUG/PERENDIM. ( ME ASHENSOR )
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.
Siperfaqja eshte 92m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 52.000 euro.
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 895 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, PRANE FIZIKES BERTHAMORE,FRESK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind