Quantcast

SHITET AP 2+1 TEK ''MISTO MAME'', Shitje

€ 55.000,00
 • 96 m
Reference Number
RF238658
Location
State
Albania
Address
PRANE MISTO MAMES
Contact
0682017333
Title
SHITET AP 2+1 TEK ''MISTO MAME''
Prona ne
Shitje
Lot Size
96 m
Lot Size
96 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
Kati i fundit
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament 2+1 ne zonen e MISTO MAMES,30 metra larg nga rruga kryesore.
Apartamenti ka nje planiemtri te mire dhe orientim LINDJE/JUG/PERENDIM dhe ndodhet ne katin e fundit. ( ME ASHENSOR )
Apartamenti ndodhet ne nje KOMPLEKS cilesor.
Siperfaqja eshte 96m2 me HIPOTEK.
Cmimi eshte vetem 55.000 euro.
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

REAL ESTATE I-DEAL
0682072229
0682017333
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 960 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, PRANE MISTO MAMES) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind