Quantcast

SHITET AP 2+1 TEK OXHAKU NXITONI, Shitje

€ 90.000,00
 • 115 m
Reference Number
RF185987
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
oxhaku
Contact
0694273672
Title
SHITET AP 2+1 TEK OXHAKU NXITONI
Prona ne
Shitje
Lot Size
115 m
Lot Size
115 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament 2+1 kati i 3 ne zonen e OXHAKUT,perballe KOMPLEKSIT TOWER 3.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire.
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime cilesore,i mire administruar dhe me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 DHOMA GJUMI, GUZHINE + DHOME NDENJIE,2 BANJO,BALLKON.
Siperfaqja eshte 115m2 ME HIPOTEK.
Cmimi eshte 90,000 euro. ( I PADISKUTUESHEM )
Ne cmim perfshihet edhe GUZHINA.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 550 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, oxhaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind