Quantcast

SHITET AP 3+1+G, TEK ''UNAZA E RE'' NXITONI, Shitje

€ 107.340,00
 • 157 m
Reference Number
RF140921
Location
State
Albania
Address
UNAZA E RE
Contact
0682017333
Title
SHITET AP 3+1+G, TEK ''UNAZA E RE'' NXITONI
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 620,00
Lot Size
157 m
Lot Size
157 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament 3+1+GARAZHD ne nje nga zonat me te kerkuara TIRANE,tek UNAZA E RE.
Apartamenti ka nje planiemtri dhe orientim shume te mire.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime shume cilesore dhe eshte ne fazat e fundit te ndertimit prandaj nxitoni.
Siperfaqja eshte 157m2.
Cmimi i apartamentit eshte 97.340 euro ose ndryshe 620 euro per m2.
Cmimi i GARAZHDIT eshte 10.000 euro. ( I DETYRUSHEM )
TOTAL 107.340euro.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 953 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, UNAZA E RE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind