Quantcast

SHITET AP 3+1 PRANE ''KAFE FLORA'', Shitje

€ 140.000,00
 • 153 m
Reference Number
RF797164
Location
State
Albania
Address
RRUGA E DURRESIT
Contact
0682017333
Title
SHITET AP 3+1 PRANE ''KAFE FLORA''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 915,00
Lot Size
153 m
Lot Size
153 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament 3+1 ne nje nga zonat me te perferuara ne TIRANE prane kafe FLORA te rruga e durresit.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
Siperfaqja eshte 153m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 140.000 euro ose ndryshe 915 euro per m2.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1796 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, RRUGA E DURRESIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind