Quantcast

SHITET AP 3+1, TEK ''KOMUNA E PARISIT'', Shitje

€ 153.000,00
 • 160 m
Reference Number
RF207979
Location
State
Albania
Address
KOMUNA E PARISIT,QENDRA KRISTAL
Contact
0682017333
Title
SHITET AP 3+1, TEK ''KOMUNA E PARISIT''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 957,00
Lot Size
160 m
Lot Size
160 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
7
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Apartament 3+1 ne nje nga zonat me te perferuara ne TIRANE tek KOMUNA E PARISIT PRANE QENDRES KRISTAL.
Apartamentin ka nje planimetri dhe orinetim te mire dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte i perbere nga 3 DHOMA GJUMI,1 GUZHINE+DHOME NDENJIE,2 BANJO,2 BALLKONE.
Apartamenti gjithashtu ka nje mobilim bashkohor.
Siperfaqja eshte 160m2. ( NE PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte 153.000 euro ose ndryshe 957 euro per m2. ( I PADISKUTUESHEM )

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1478 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, KOMUNA E PARISIT,QENDRA KRISTAL) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind