Quantcast

Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000, Shitje

€ 36.000,00
 • 155 m
Reference Number
RF151112
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Allias
Contact
0693741078
Title
Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000
Prona ne
Shitje
Lot Size
55 m
Lot Size
55 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
3
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, me hipoteke ne Allias! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane katrorit. Apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar dhe i organizuar ne: 1 sallon+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 koridor shperndares. Apartamenti ndodhet ne nje lagje komplet te rrethuar me gjelberim, ne nje pallat te mirembajtur dhe me orientim lindje. Preferohet vetem me leke Cash. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten :+355 69 37 41 078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 213 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Allias) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind