Quantcast

Shitet|apartament 1+1, 60m2, 52500 euro, Shitje

€ 52.500,00
 • 160 m
Reference Number
RF108305
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Ferik Xhajko
Contact
0693741078
Title
Shitet|apartament 1+1, 60m2, 52500 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
60 m
Lot Size
60 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
2
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet|apartament 1+1, 60m2, 52500 euro, me hipoteke prane restorant Durresit! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Ferik Xhajko. Apartamenti eshte me orientim nga perendimi dhe i organizuar ne: 1 sallon i bollshem+ kuzhine, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, 1 koridor shperndares dhe 1 tualet. Apartamenti shitet pjeserisht i arreduar dhe disponon dokumentacion te rregullt hopotekor. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 69374107
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 89 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Ferik Xhajko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind