Quantcast

Shitet apartament 1+1, 63 m2, 55000 euro , Shitje

€ 55.000,00
 • 163 m
Reference Number
RF179948
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0693741078
Title
Shitet apartament 1+1, 63 m2, 55000 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
63 m
Lot Size
63 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
3
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 1+1, 63 m2, 55000 euro me hipoteke, e arreduar tek Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues shume prane Qendres Globe. Apartamenti eshte i organizuar ne : 1 sallon + guzhine, 1 dhome gjumi, nje koridor shperndares dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i arreduar dhe disponon dokumenta te rregullta. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten : +355 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 228 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind