Quantcast

Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 52000 euro, Shitje

€ 52.000,00
 • 167 m
Reference Number
RF290546
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Eleonora
Contact
0693741078
Title
Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 52000 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
67 m
Lot Size
67 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 52000 euro, i arreduar tek Eleonora me hipoteke! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon , 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri te mire administruar. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe me mobilim te ri. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Per me shume detaje kontaktoni Aniten: 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 273 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Eleonora) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind