Quantcast

Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 55000 euro,, Shitje

€ 55.000,00
 • 167 m
Reference Number
RF156665
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Vasil Shanto
Contact
0693741078
Title
Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 55000 euro,
Prona ne
Shitje
Lot Size
67 m
Lot Size
67 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 55000 euro, me hipoteke ne Vasil Shanto ! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona i ka te gjitha facilitet e duhura. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten: +355 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 250 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind