Quantcast

Shitet| Apartament 1+1, 68 m2, 45000 euro, Shitje

€ 45.000,00
 • 68 m
Reference Number
RF918675
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Misto Mame
Contact
0693741078
Title
Shitet| Apartament 1+1, 68 m2, 45000 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
68 m
Lot Size
68 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet| Apartament 1+1, 68 m2, 45000 euro, me hipoteke ne Misto Mame! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor tek rruga Thoma Hoxhaj. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte me orientim Jug-Perendim. I organizuar ne 1 sallon + kuzhine , 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 ballkon dhe nje tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregull hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 165 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind