Quantcast

Shitet apartament 1+1, 78 m2

€ 62.000,00
 • 70 m
Reference Number
RF579438
Location
State
Albania
Address
Rr. Bilal Golemi, tek Komuna e Parisit
Contact
0674004727
Title
Shitet apartament 1+1, 78 m2
Lot Size
70 m
Lot Size
78 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Re
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Year Built
2008
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Tek Komuna e Parisit, pas shkolles New York, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 78m2, kati i katert.
Organizimi i ambienteve te brendshme: dhome gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje me nje hapsire te bollshme, ballkon me pamje te qarte dhe te bukur drejt lulishtes se New York-ut.
Zona ka karakter rezidencial, ku kryesisht dallohen ndertime te tipit vila 3-4 kateshe.
Apartamenti eshte me hipoteke.

Nese kerkohet shitet edhe Garazh ne katin -1 te ketij pallati.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4008 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Bilal Golemi, tek Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind