Quantcast

Shitet Apartament 1+1 /Don bosko, Shitje

€ 63.000,00
 • 178 m
Reference Number
RF152015
Location
State
Albania
Address
Don Bosko
Contact
0695747210
Title
Shitet Apartament 1+1 /Don bosko
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 63.000,00
Lot Size
78 m
Lot Size
78 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
3
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Apartament 1+1 , 78m2 te Kompleksi Vizion + ne Don Bosko. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon +ambient guzhine, 1 tualet, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3 , pallati eshte i ri me 2 ashensore dhe me dokumenta te rregullta. Shitet totalisht i mobiluar . Cmimi:63000euro Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1339 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind