Quantcast

SHITET APARTAMENT 1+1 + DYQAN

Lek 6.000.000,00
Reference Number
RF218350
Location
State
Albania
Address
L. DYLI HAXHIRE
Contact
0689014553
Title
SHITET APARTAMENT 1+1 + DYQAN
Lot Size
72 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Condition
E Perdorur
Plan
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
SHITET APARTAMENT 1+1 + DYQAN NE LAGJEN DYLI HAXHIRE; PRONA KA ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE 42 M² DHE 30 M² SHTESE PRONA I KA PERFITUAR FALE NJE SHTESE QE I ESHTE BERE KOMPLET PALLATIT E CILA ESHTE NE PROCES LEGALIZIMI. SHTESA ESHTE SHNDERRUAR NE DYQAN I CILI KA FUNKSIONUAR PER DISA VJET SI USHQIMORE. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 5350 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, L. DYLI HAXHIRE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind