Quantcast

SHITET APARTAMENT 1+1 KATI I DYTE

Lek 2.600.000,00
Reference Number
RF114311
Location
State
Albania
Address
PRANE SHKALLEVE TEK BANESAT
Contact
0689014553
Title
SHITET APARTAMENT 1+1 KATI I DYTE
Lot Size
54 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
SHITET APARTAMENT 1+1 NE KATIN E DYTE PRANE SHKALLEVE TEK BANESAT. APARTAMENTI KA TUALET TE RINOVUAR TOTALISHT; DYER TE BRENDSHME TE REJA PREJ DRURI; DYER DHE DRITARE TE JASHTME PREJ ALUMINI. BALLKONI I MBYLLUR ME KANGJELLA SHEH NGA RRUGA KRYESORE NDERSA SALLONI I DITES KA PAMJE NGA SHESHI I LIRE I PALLATEVE. APARTAMENTI KA HOLL TE BOLLSHEM DHE ANEKS NE GJENDJE TE MIRE. CMIMI 2 600 000 LEKE TE REJA. PER ME TEPER INFORMACION NA TELEFONONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3588 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, PRANE SHKALLEVE TEK BANESAT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind