Quantcast

Shitet apartament 1+1 me hipoteke 70m2, 68000Euro!, Shitje

€ 68.000,00
 • 70 m
Reference Number
RF908294
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Don Bosko
Contact
0683212245
Title
Shitet apartament 1+1 me hipoteke 70m2, 68000Euro!
Prona ne
Shitje
Lot Size
70 m
Lot Size
70 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 me hipoteke 70m2 i arreduar ne Don Bosko 68000 Euro! Apartamenti ndodhet ne rrugen Don Bosko ne katin e peste te nje pallati me ashensor me punime shume cilesore. Ka nje hapesire prej 70m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, 1 dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime cilesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 175 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind