Quantcast

Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit , Shitje

€ 45.000,00
 • 164,5 m
Reference Number
RF210049
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
Address
Laprake, Rruga Lord Bajron
Contact
0696092993
Title
Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 697,00
Lot Size
64,5 m
Lot Size
64,5 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
4
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit në rrugën “Pandi Dardha” pranë Kupolës.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 64.5 m2 neto dhe ndodhet në katin e 4- tërt të një pallati ekzistues, kati I parafundit.
Është I organizuar nga një ambient ndenjie, një aneks gatimi, një dhomë gjumi të bollshme, korridor I madh dhe një tualet I cili është rikonstruktuar I gjithi.
Apartamenti ka shumë dritë sepse orientohet I gjithi nga jugu.
Është I mobiluar dhe ka hapësira shumë të bollshme.
Disponon certifikate pronesie
Cmimi okazion 45000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 546 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Laprake, Rruga Lord Bajron) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind