Quantcast

Shitet apartament 1+1 në “rrugën e Durrësit”., Shitje

€ 85.000,00
 • 169.4 m
Reference Number
RF799406
Location
State
Albania
Address
Rruga e Durrësit
Contact
0698505030
Title
Shitet apartament 1+1 në “rrugën e Durrësit”.
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.250,00
Lot Size
69.4 m
Lot Size
69.4 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
3
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
1990
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 në “rrugën e Durrësit”, pranë sheshit “Adem Jashari”.
Apartamenti disponon certifikate pronësie.
Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 69.4 m2.
Ndodhet në katin e III- të të një godine të 5 katëshe.
Planimetria është shumë e rregullt, dhe përbëhet nga ambjenti i ndenjës, korridor, 1 dhomë gjumi dhe nje ngrënie, dy ballkone dhe një tualet.
Cmimi: 85000 euro.

https://www.eliteproperties.al/property/2771/shitet-apartament-1-1-n%C3%AB-rrug%C3%ABn-e-durr%C3%ABsit?type=For%20sale
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1244 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Durrësit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind