Quantcast

Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit , Shitje

€ 94.800,00
 • 179 m
Reference Number
RF126955
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Stacioni i Trenit
Contact
0693587581
Title
Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.200,00
Lot Size
79 m
Lot Size
79 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
6
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit ,ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar .Apartamenti ka nje siperfaqe prej 79 m2 i organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ambjent i perbashket,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe  1 ballkon . Ka nje panimetri te rregullt me ndertime super cilesore ,i orjentuar veri -perendim . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie

Cmimi : 1200 Euro/m2

Per me shume informacion na kontaktoni !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 109 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Stacioni i Trenit ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind