Quantcast

Shitet apartament

  • 69 m
Reference Number
RF193228
Location
State
Albania
Address
Rruga ;Myslym Shyri
Contact
0682031526
Title
Shitet apartament
Çmimi m/2
€ 1.100,00
Lot Size
69 m
Lot Size
80 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
ona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

Shitet apartament ne rrugen Myslym Shyri,kat 2,me siperfaqe 69 m2,.1+1,dhe shtese 11m2,cmimi 1100 euro/m2.

AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1845 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga ;Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind