Quantcast

Shitet | Apartament 2+1,102 m2, 65000 euro, Shitje

€ 65.500,00
 • 289 m
Reference Number
RF187215
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Astir
Contact
0693741078
Title
Shitet | Apartament 2+1,102 m2, 65000 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
89 m
Lot Size
102 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
10
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | Apartament 2+1,102 m2, 65000 euro, i arreduar ne Astir me hipoteke! Apartamenti ndodhet tek bar Artisti ne nje nga zonat me te mira te unazes se re me shume facilitete prane dhe dalje te shpejte ne rrugen kryesore. Pallati eshte shume modern dhe me ndertim cilesor, ambjente shume te mira te perbashketa dhe ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orentimi lindje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per ta vizituar kontaktoni Aniten 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2005 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind