Quantcast

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR, Shitje

€ 80.000,00
 • 287 m
Reference Number
RF175192
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Astir
Contact
06940500640697045681
Title
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR
Prona ne
Shitje
Lot Size
87 m
Lot Size
99 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Plan
8
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament te Unaza e Re prane Viles L.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 99 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon ndenje/gatimi te perbashket,2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar.Ka nje orjentim lindje dhe shitet totalisht i mobiluar.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 330 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind