Quantcast

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR., Shitje

€ 63.000,00
 • 275 m
Reference Number
RF264672
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Astir
Contact
0694020500
Title
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR.
Prona ne
Shitje
Lot Size
75 m
Lot Size
82 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
7
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 2+1+2 prane viles L ne Astir me siperfaqe totale 83m2. Eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites, eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 7. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ! Per me teper informacion ose per vizita ne prone kontaktoni ne +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 195 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind