Quantcast

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir., Shitje

€ 63.000,00
 • 283 m
Reference Number
RF117666
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Astir
Contact
0694020500
Title
Shitet apartament 2+1+2 ne Astir.
Prona ne
Shitje
Lot Size
83 m
Lot Size
83 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me nje siperfaqe totale prej 120 m2 ne zonen e ‘Myslym Shyrit’. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe organizohet nga nje sallon, nje ambient gatimi te vecuar , dy dhoma gjumi,, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Ka orientim nga Lindja cfare ben qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te kontaktoni ne numrin : +355694020500
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 124 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind