Quantcast

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT ME SHIGJETA, Shitje

€ 83.500,00
 • 2101 m
Reference Number
RF128665
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Pallati me Shigjeta
Contact
0694020500
Title
SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT ME SHIGJETA
Prona ne
Shitje
Lot Size
101 m
Lot Size
101 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
10
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe totale 101.6m2 prane ‘Pallatit me Shigjeta’. Apartamenti orientohet nga jug-perendimi, orientim i cili i mundeson apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate dites. Organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti komunikon me shkalle me veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte pjese e apartamentit dhe mund te perdoret per qellime te ndryshme. Zona ofron te gjithe infrastrukturen e nevojshme per nje jetese komode si: shkolla, kopshte, qendra shendetesore etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 198 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Pallati me Shigjeta) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind