Quantcast

Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro, Shitje

€ 53.000,00
 • 172 m
Reference Number
RF105224
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Laprak
Contact
0676959726
Title
Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
72 m
Lot Size
72 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
6
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro, i arreduar, ne Laprake me hipoteke! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe me mobilim te ri. Zona i ka te gjitha facilitet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyra. Per me teper kontaktoni Migenen ne numrin 0676959726
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 308 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Laprak) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind