Quantcast

Shitet | Apartament 2+1, 85m2, 75000 euro, Shitje

€ 75.000,00
 • 185 m
Reference Number
RF196069
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0693741078
Title
Shitet | Apartament 2+1, 85m2, 75000 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
85 m
Lot Size
85 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 2+1, 85m2, 75000 euro, me hipoteke, prane qendres Globe! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar per banim e cila ofron qetesi, akses ne rruget kryesore si dhe garanton shume facilitete per jeten e perditshme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Eshte i pajisur me kamera sigurie dhe ka vend parkimi. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti shitet i arreduar. Per nje vizite ne prone kontakto Aniten: +355 69 37 41 078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 168 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind