Quantcast

Shitet | Apartament 2+1, 90m2, 83000 euro , Shitje

€ 83.000,00
 • 190 m
Reference Number
RF107926
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Laprake
Contact
0693741078
Title
Shitet | Apartament 2+1, 90m2, 83000 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
90 m
Lot Size
90 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
4
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 2+1, 90m2, 83000 euro me hipoteke ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me tulla. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem, 2 ballkone dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i arreduar, me nje super mobilim dhe me kosto te larte. Ndodhet ne nje zone me akses ne rrugen kryesore , dhe shume te qete. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten :+355 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 108 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Laprake) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind