Quantcast

Shitet apartament 2+1 Kompleksi Vala Mar, Shitje

€ 85.000,00
 • 284 m
Reference Number
RF695415
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Durresit
State Level 2
Durrës
Address
Vala Mar, Gjiri i Lalezit
Contact
0699947554
Title
Shitet apartament 2+1 Kompleksi Vala Mar
Prona ne
Shitje
Lot Size
84 m
Lot Size
84 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
2
Toilets
2
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartament 2+1 ne shitje tek " Kompleksi VALA MAR" Hamallaj.
Apartamenti ka siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 2-te te banimit.
Kompleksi VALA MAR eshte kompleks turistik i cili ndodhet ne vijen e pare buze detit Adriatik. Cilesia e punimeve eshte shume e larte pasi perdoren materiale te certifikuara shume cilsore per cdo proces pune.
Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe nje post parkimi me siperfaqe 13m2.
Cmimi eshte 85000Euro.
Kontaktoni ne numrat 0699947554.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 351 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Vala Mar, Gjiri i Lalezit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind