Quantcast

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2, 52500euro, Shitje

€ 52.500,00
 • 61 m
Reference Number
RF598034
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PORCELAN
Contact
0683212245
Title
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2, 52500euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
61 m
Lot Size
61 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar ne Porcelan 52500 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6katesh afer shkolles A.Z. Cajupi. Ka nje hapesire prej 61m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime cilesore. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 217 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PORCELAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind