Quantcast

Shitet apartament 2+1 prane Globit, Shitje

€ 100.800,00
 • 2102 m
Reference Number
RF207116
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
Address
Globi
Contact
0694615510
Title
Shitet apartament 2+1 prane Globit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 900,00
Lot Size
102 m
Lot Size
112 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
4
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
OKAZION Shitet apartament 2+1 prane Globit
Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim, ne nje pallat te ri, ne nje nga Kullat prane Globit.
Apartamenti ka nje planimetri mjaft mire te organizuar, me nje siperfaqe te brendeshme 102 m2 dhe 10m2 siperfaqe te perbashket.

Apartamenti eshte i organizuar sapo futesh me nje korridor nje tualet, ambienti i ndenjes dhe gatimit i madh i perbashket, ne vijim nje korridor serish i vogel qe lidh dy dhomat e gjumit dhe nje tualet tjeter.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 900 euro/m2
Total 100800 Euro

https://www.eliteproperties.al/property/3031/okazion-shitet-apartament-2-1-te-globi?type=For%20sale
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 624 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Globi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind