Quantcast

Shitet apartament 2+1 , Shitje

€ 57.000,00
 • 1103 m
Reference Number
RF115734
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Thesarit, zona e Freskut
Contact
0692060460
Title
Shitet apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Lot Size
103 m
Lot Size
103 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
5
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Fresku. Apartamenti eshte I perfunduar dhe I banuar aktualisht. Hapesira eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem me ambjent gatimi te perfshire, dy dhoma fjetje, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem.

Karakteristika te aprtamentit:

1.Siperfaqe-103 m2
2.Hapesira- 2+1
3.Kati-5 banim
4.Ashensor-Po
5.Cmimi- 57000 Euro
6.Hipoteka- PO

Per me shume info telefononi ne: +355 69 2060 460

Cel. : 0692060460
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 427 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Thesarit, zona e Freskut) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind