Quantcast

Shitet Apartament 2+1 , Shitje

€ 89.000,00
 • 118 m
Reference Number
RF353053
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Durresit
State Level 2
Durrës
Address
Rruga e Plazhit
Contact
0672036366
Title
Shitet Apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Lot Size
118 m
Lot Size
120 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Year Built
2019
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në:
• ambient ndenje-ngrenie
• kuzhinë me dritare,
• 2 dhoma gjumi,
• 2 tualete,
• koridor,
• ballkon.
Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te mira në Golem, ku përveç cilësisë së lartë, të ndërtimit dhe qetësisë, ofron mundësi të mirë përdorimi si investim.
Çmimi 89'000 euro.

Për më shumë informacion kontaktoni:
Tel: +355697070703,
E-mail: [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 40 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Rruga e Plazhit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind