Quantcast

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Barrikadave, Shitje

€ 172.000,00
 • 290,6 m
Reference Number
RF356588
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Barrikadave, prane shkolles "Sami Frasheri"
Contact
0699947554
Title
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Barrikadave
Prona ne
Shitje
Lot Size
90,6 m
Lot Size
106,7 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
10
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Shitet super apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rruga e Barrikadave, prane shkolles Sami Frasheri.
Ndertesa ka nje vendndodhje strategjike dhe ndodhet shume afer qendres se kryeqytetit.

Apartamenti eshte i tipit 2+1 me siperfaqe totale 106.7 m2.
Siperfaqja e banimit e tij eshte 90.6m2, sip. ballkoni 3.4 m2, sip e perbashket 12.8 m2.
Nodhet ne katin e 10-te.
Ka edhe verande me sip. 15 m2.

CMIMI Verande + shtepi ne total eshte 172.000Euro.

Ju mirepresim te beni tuajin kete apartament te mrekullueshem.
Mund ta arredoni sipas deshires dhe preferencave tuaja.

Per nje vizite ne ndertese apo me shume informacione shtese kontaktoni ne 069 99 47 554 dhe 069 72 64 350.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 348 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Barrikadave, prane shkolles "Sami Frasheri" ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind