Quantcast

Shitet Apartament 2+1 tek Rana e Hedhun, Shitje

€ 52.000,00
 • 188 m
Reference Number
RF214303
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Lezhes
State Level 2
Lezhë
Address
Rana E Hedhun, Shengjin
Contact
00355697503297
Title
Shitet Apartament 2+1 tek Rana e Hedhun
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 00,00
Lot Size
88 m
Lot Size
88 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
5
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Apartament 2+1 tek Rana e Hedhun.
Apartamenti ndodhet ne kati e 5 te banimit te nje pallati ne zonen e Ranes se Hedhun ne Shengjin ne brendesi te kompleksit Inheritor.
Apartamenti eshte i organizuar me dhome ndenje, 2 dhoma gjumi , banjo dhe ballkon.
Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar dhe i pajisur me certifikate pronesie te rregullt.

Per informacione me te hollesishme dhe per nje vizite ne prone kontaktoni:
Gentjan Marku
Cel:+355697503297
Mail:[email protected]
Facebook:Lezha Real Estate
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 828 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Lezhes, Lezhë, Rana E Hedhun, Shengjin) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind