Quantcast

Shitet APARTAMENT 2+1 TOTALISHT I RREGULLUAR

Lek 4.500.000,00
 • 83 m
Reference Number
RF172876
Location
State
Albania
Address
L. Konferenca Labinotit (lagjja e Kinezeve) Elbasan
Contact
0689014553
Title
Shitet APARTAMENT 2+1 TOTALISHT I RREGULLUAR
Lot Size
83 m
Lot Size
83 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
3
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
APARTAMENTI 2+1 (ne lagjen Konferenca Labinotit; ose lagjia e Kinezeve) ESHTE 83 M² NE KATIN E 3 DHE ESHTE TOTALISHT I RINOVUAR ME DRITARE DOPIO-XHAM; DYER TE REJA ME DRU MASIV; GUZHINE ME KANATE DRURI; TUALET I SHTRUAR ME PLLAKA CILESORE DHE PAJISUR ME KABINE DUSHI. BALLKONI ESHTE BERE PJESE E SALLONIT DHE KOLLONAT JANE VESHUR ME TULLA DEKORATIVE. APARTAMENTI KA NJE KORIDOR TE GJERE NE HYRJE DHE DHOMA GJUMI TE BOLLSHME. Pronari disponon perballe pallatit edhe nje magazine (me tapi) e cila mund te blihet me çmim te arsyeshem e te perdoret per garazhd. çmimi i apartamentit eshte 4 500 000 leke (te reja). Per me teper informacion kontaktoni ne nr. vodafon club 068 90 14 553 ose direkt ne zyrat tona tek pallati i ri mbrapa postes.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 6311 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, L. Konferenca Labinotit (lagjja e Kinezeve) Elbasan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind