Quantcast

SHITET Apartament

€ 50,00
 • 68 m
Reference Number
RF179300
Location
State
Albania
Address
Ngjitur me 'Alb Adriatik 2 '
Title
SHITET Apartament
Çmimi m/2
€ 600,00
Lot Size
68 m
Lot Size
68 ft
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
5
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Year Built
2006
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Përshkrim i sendit
-Apartament 2+1 me dy ballkone, i kompletuar ne menyre bashkohore, kati 5(ndertim 6 kt i vitit 2006) me hipoteke, ndertim bashkohor me termoizolim. Ap eshte sh afer plazhit .Soxhorno me kondicioner, lavatrice,televizor,guzhine komplet, banjo e kompletuar dhe dy dhoma gjymi te kompletuara.Ap eshte shum i fresket ne vere pasi eshte midis pishave. Apartamenti 50.000 Euro -Garazh 24m2 me hipoteke, i suvatuar, me qepen dhe ndricim. 10.000 Euro V.O. Ap dhe garazhdi mund te nderrohen me nje ap. ose dyqan ne Tirane, vend i preferuar (rreth njesise bashkiake 5 dhe 6) Arsyja e shitjes, ekonomike.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3736 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Ngjitur me \'Alb Adriatik 2 \') via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind