Quantcast

Shitet apartament 3+1 103m2 80 000Euro! , Shitje

€ 80.000,00
 • 103 m
Reference Number
RF102754
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Mine Peza
Contact
0683212245
Title
Shitet apartament 3+1 103m2 80 000Euro!
Prona ne
Shitje
Lot Size
103 m
Lot Size
103 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 3+1 103m2 80 000Euro me hipoteke tek Mine Peza! Shitet apartament 3+1, 103 m2, 80000 Euro me hipoteke tek rruga Mine Peza! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje balkon . Ka akses me rrugen kryesore. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Even: 0683212245
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 74 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Mine Peza ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind