Quantcast

Shitet| Apartament 3+1,120m2, 93000 euro RrKavajes, Shitje

€ 93.000,00
 • 1120 m
Reference Number
RF169967
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0695562905
Title
Shitet| Apartament 3+1,120m2, 93000 euro RrKavajes
Prona ne
Shitje
Lot Size
120 m
Lot Size
120 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet| Apartament 3+1,120m2, 93000 euro prane qendres Globe! Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, ne nje zone mjaft te qete banimi ne katin e trete te nje pallati 6 katesh ,me parking te garantuar e te rrethuar. Punimet jane te nje cilesie shume te mire dhe eshte pjeserisht e mobiluar. Te dyja tualetet jane me dritare si dhe ka dy ballkone ku njeri eshte mjaft i madh. Dokumentat e shtepise jane te rregullta. Orientimi eshte veri-jug. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 197 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind