Quantcast

Shitet apartament 3+1 ne Ish Bllok, Shitje

€ 245.100,00
 • 2129 m
Reference Number
RF627581
Location
State
Albania
Address
Bllok Rruga " Sami Frasheri'
Contact
0692066120
Title
Shitet apartament 3+1 ne Ish Bllok
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.900,00
Lot Size
129 m
Lot Size
129 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
9
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 3+1 në Rrugën “ Sami Frashëri”, në zonën e Ish Bllokut.

Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 129 m2, të organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët , tre dhoma gjumi dy tualete ku njëri nga tualetet ndodhet në njërën prej dhomave të gjumit. Ka dhe dy ballkone të orientuara nga perëndimi.

Përvec njëres prej dhomave, hapësira e natës ndahet nga ajo e ditës me ane të nje korridori,

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një ndërtimi të ri mjaft cilësor.

Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 1900 euro/metër.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1853
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 4055 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Bllok Rruga " Sami Frasheri\') via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind