Quantcast

Shitet apartament 3+1 tek 'Kopeshti Botanik', Shitje

€ 168.000,00
 • 2163 m
Reference Number
RF110914
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Kopshti Botanik
Contact
0694020500
Title
Shitet apartament 3+1 tek 'Kopeshti Botanik'
Prona ne
Shitje
Lot Size
163 m
Lot Size
163 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
4
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe totale prej 163 m2 tek 'Kopeshti Botanik'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, te mireadministruar, buze rruge. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 83 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kopshti Botanik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind