Quantcast

Shitet apartament 3+1 tek ‘Stadiumi Dinamo’, Shitje

€ 135.000,00
 • 2117 m
Reference Number
RF191335
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Stadiumi Dinamo
Contact
0694020500
Title
Shitet apartament 3+1 tek ‘Stadiumi Dinamo’
Prona ne
Shitje
Lot Size
117 m
Lot Size
117 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
2
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 117m2 prane ‘Stadiumit Dinamo’. Eshte i organizuar ne nje sallon , ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Disponon nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 90 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Stadiumi Dinamo) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind