Quantcast

Shitet Apartament

€ 99.000,00
  • 109 m
Reference Number
RF214090
Location
State
Albania
Address
Sheshi Karl Topia (Zogu i Zi)
Title
Shitet Apartament
Lot Size
109 m
Lot Size
109 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Tek Sheshi Karl Topia (Zogu Zi), mbi Alpha Bank shitet apartanent 2+1.
Apartamenti ndodhet shume afer qendres se Tiranes, ne nje pallat te ri dhe ka nje hapesire prej 109 m2, te organizuar mjaft mire ne dy dhoma gjumi, nje sallon, korridor dhe dy tualete.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 4766 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Sheshi Karl Topia (Zogu i Zi)) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind