Quantcast

Shitet apartament

€ 110.000,00
  • 92 m
Reference Number
RF128286
Location
State
Albania
Address
Rruga Elbasanit
Contact
0682031526
Title
Shitet apartament
Lot Size
92 m
Lot Size
145 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Re
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Vendodhja e apt eshte ne nje pike strategjike shume te mire ne zemer te tiranes ne rruge kryesore,siperfaqja e apartamentit eshte 92.3 m ndersa verandi 54.7 metra
-ndertim i ri / punime te larta e cilesore/
-telefon/ internet /ashensor / kondicioner /
-apartameni me mundesi zgjerimi dhomash nga 1+1 ne 2+1 /.
-punime gipsi neper tavane
- me hipoteke apt + verandi /kati i 5 orinetimi nga Lindja dhe Perendimi.Cmimi Okazion 92.3 m+ 54.7 m verand 110.000 Euro i padiskutushem.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 2665 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind