Quantcast

Shitet apartament i i ne ''Qytet Studenti'', Shitje

€ 850,00
 • 85.30 m
Reference Number
RF124642
Location
State
Albania
Title
Shitet apartament i i ne ''Qytet Studenti''
Prona ne
Shitje
Lot Size
85.30 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Condition
E Re
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Qytet Studenti Tirane, shiten apartamente ne nje kompleks me ndertim mjaft cilesor:
Apartament 2+1, siperfaqja 85.3 m2
Apartament 2+1, siperfaqja 87.2 m2
Apartament 2+1, siperfaqja 105 m2
Apartament 2+1, siperfaqja 106.3 m2
Apartament 1+1, siperfaqja 63.2 m2
Apartament 1+1, siperfaqja 73.0 m2
Kati 9
Ju keni mundesi zgjedhje pozicioni dhe siperfaqeje.
Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral,sistem depozitimi mbeturinash ne cdo kat,muret te jashtme te termoizoluara.
Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.
Cmimi: Apartamentet: 850 euro/m2.
Nr.mob: 00355 68 20 57 662
DEALB konstruksion.shpk
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 1.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9383 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind